EU-flag

Okolica

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Okolica

Poznaj sąsiedztwo

Amber Design Residence znajduje się tuż przy Plantach Krakowskich w świetnej okolicy sprzyjającej spacerowiczom, miłośnikom biegania jak i jazdy na rowerach, zatem Goście zatrzymujący się u nas mają znakomity dostęp do wielu ścieżek biegowych jak i tras rowerowych.

Także bliskość Rynku Głównego, Barbakanu, Bramy Floriańskiej jak i Zamku Królewskiego na Wzgórzu Wawelskim sprawia, że można poczuć unikalną atmosferę dawnej stolicy kraju i siedziby władców polskich.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się również Teatr im. Juliusza Słowackiego działający nieprzerwanie od 1893 roku, który stanowi znakomity przykład architektury eklektycznej.
Już od początku działalności teatr pełnił funkcję sceny narodowej. Był miejscem narodzin współczesnej polskiej reżyserii, scenografii, inscenizacji i aktorstwa. Debiutowało tu pokolenie artystów Młodej Polski – wśród nich Stanisław Wyspiański, miały tu również miejsce pierwsze realizacje arcydzieł polskiego romantyzmu: Kordiana, Dziadów i Nie-Boskiej komedii.
Aktualny repertuar znajduje się na oficjalnej stronie teatru.

Uważamy, że to właśnie podróże wzbogacają i uczą świeżego spojrzenia na świat, a Kraków to wyjątkowe miejsce, pełne pięknej architektury i sztuki, które zachwyca każdego z nas.
To również przestrzeń dla wszystkich lubiących odkrywanie nowych miejsc, a także poznawanie nowych ludzi, dlatego nasza załoga chętnie pomoże odkryć wspaniałe zakątki tego miasta, aby czerpać z niego jak najwięcej.
Wszystko jest na wyciągnięcie reki.
 

Oferty specjalne

Wyjątkowy pobyt

Zobacz na mapie
Newsletter

Badź na bieżąco z naszymi ofertami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij