EU-flag

Śniadania

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Śniadania

Zacznij pysznie swój dzień

Kraków obfituje w oryginalne miejsca ze smacznymi śniadaniami z wyjątkową atmosferą, które polecamy, a z którymi nie ośmielilibyśmy się konkurować. Zaprzyjaźnione miejsca to BISTRO BENE i NOTA RESTO by Tomasz Leśniak zlokalizowane tuż za rogiem przy ul. Św. Krzyża 17.

Śniadanie serwowane są BISTRO BENE by Tomasz Leśniak codziennie w godzinach 8:00-10:30.
Jest to miejsce o niezobowiązującym, swobodnym charakterze, gdzie najwyższa jakość składników i różnorodność serwowanych potraw jest priorytetem. 

Popołudniami i wieczorami NOTA RESTO zaprasza nietuzinkowym i eleganckim wnętrzem, a także rozbudowanym menu pełnym klasyków kuchni europejskiej skrojonym na każde podniebienie.
Dwie zupełnie różne koncepcje, mieszczące się pod tym samym adresem. Daj się zaskoczyć..

Kraków sprzyja odkrywaniu oryginalnych i niebanalnych miejsc na śniadanie, jednak dla tych, którzy wolą zacząć dzień od śniadania w zaciszu własnego pokoju, chcielibyśmy poinformować, iż większości naszych pokoi i apartamentów znajduję się mini aneks kuchenny, który pozwoli na przygotowanie własnego śniadania.

Na dobry początek dnia w lobby w godzinach porannych dostępna jest świeżo parzona kawa wraz ze słodkim poczęstunkiem.
Zacznij pysznie swój dzień!

Oferty specjalne

Wyjątkowy pobyt

Zobacz na mapie
Newsletter

Badź na bieżąco z naszymi ofertami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij